Kadra

Drużynowa: trop. Daria Muszyńska „Fanta”

Przygodę z harcerstwem zaczęła w 2013 roku w 4NGDH „Kocanka”. Była podzastępową, zastępową oraz przyboczną. Uczęszcza do pierwszej klasy IILO  w Gdyni. Jest szaloną osobą, z którą trudno jest się nudzić. Czasami brakuje jej cierpliwości, jednak jest bardzo wyrozumiała. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Świetnie improwizuje co pozwala jej zachować zimną krew i pomaga w sytuacji, gdy o czymś zapomniała, (a zdarza się jej to często).

11391186_466482506834055_5294129249316723708_n

 

Pełnoletni Opiekun Drużyny: pwd.Maria Całus „Calineczka”

Calina jest z nas wszystkich najstarsza i oczywiście najbardziej doświadczona. Jest bardzo pomocna, zorganizowana i zawsze uśmiechnięta. Studiuje Finanse i Zarządzanie. Nie ma problemu, którego nie rozwiąże, Zawsze wszystkim doradza oraz jest gotowa pomóc. Przygodę z harcerstwem zaczęła jako zuch, dlatego wychowanie młodzieży nie sprawia jej problemów. Uwielbia podróżować, a wolny czas spędza biegając lub przemierzając kilometry z kijkami.

DSC_0478.jpg

Zastępowa Denali: och.Anna Pustelnik „Malina”

Malina jest harcerką odkąd wstąpiła do zuchów. Jest skrytą, cichą ale i bardzo zabawną osobą. Zawsze można na nią liczyć. Jest bardzo pomocna i uczynna. Ma wiele pomysłów i zawsze jest gotowa na wyzwania. Można być pewnym ,że gdyby obudzić ją w środku nocy z prośbą o pomoc wstałaby w jednej chwili. Nie można jej zarzucić niekompetencji.

Podzastępowa Denali: och.Marianna Jakus „Moris”

Moris jest harcerką najkrócej z całej kadry, jednak niczym od niej nie odstaje. Chętnie pomaga i wspiera innych. Mimo krótkiego stażu nie boi się wyzwań, co udowodniła nie jeden raz. Jest bardzo zaangażowana w to co robi i nie poddaje się szybko.

Zastępowa Missouri och.Iga Salamon „Czekolada”

Czekolada to kolejna zwariowana osoba w naszej drużynie. Nie robi sobie przerw. Pracuje za trzech, a uśmiecha się za ośmiu. Jest marzycielką i niesamowicie kreatywną osobą. Świetnie improwizuje. Jest bardzo pomocna oraz ogarnięta. U niej zawsze wszytsko jest dopięte na ostatni guzik. A gdy o czymś zapomni szybko znajduję rozwiązanie.

Podzastępowa Missouri och.Natalia Bieszke „Puszek”

Puszek ma najwięcej cierpliwości z nas wszystkich. Jest bardzo ciepłą, miłą i ogarniętą osobą Zawsze ma wszystko przygotowane i załatwione. Nigdy nie krzyczy i się nie denerwuje. Ma dużo pomysłów i jeszcze więcej chęci. Pomoc nigdy nie jest dla nie problemem. Jest ambitna, odważna i bardzo zawzięta.